Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Gyerekek ez engem lehoz az életről, fú de ideges lettem, nem birom ezeket a trollokat. :W

    2 dolog: vannak ezek a jogtalan reportolások, tudjátok amikor Te mindent megteszel, van egy 2-7-2 statod mert így sikerült valamiért, de igyekszel ettől független. Osztod a sebzést, látszik azért hogy próbákozol mégis szidnak és reportolni akarnak. Ezzel semmi bajom, ilyen bármikor lehet.

    VISZONT van a szándékos trollkodás, amit soha nem fogok megérteni, hogy valaki a szabadidejét miért nem sajnálja arra, hogy direkt veszít meccseket. Most először eljutottam oda, hogy nem voltam hajlandó végigjátszani egy meccset és kiléptem a pecsába. A Yi junglerünk egy hisztis picsa afk farmolós geciputtyony aki az összes csapatharc alatt afk farmolt a jungelben és azt is rosszul és hagy meghalni úgy, hogy konkrétan mellette állok 10 méterre és nyerhetnénk ha segítene. Na mondom erre én nem vagyok kiváncsi... minek vesződjek duplán, (egyébként jól álltam le is hoztam volna a meccset ha egy kicsit segít) ha más egy minimális erőfeszítést nem tesz bele. Fú ez most nagyon felbaszott....

Új hozzászólás Aktív témák