Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    Nekem URF-en volt egy nagyon izgalmas meccsem. Lucian-nal voltam nem ment vele túl jól. A csapatunk vesztésre állt, nagyon elpics*ztak minket az elején, de valahogy volt egy comeback (AP blitz elég jól tolta nálunk :D) lényeg a lényeg, nálunk már csak a Nexus volt náluk meg még minden állt, a végén volt egy nagy teamfight amit megnyertünk én meg Tristana teleportáltunk haza mert védeni kellett (igazából nem is gondoltam olyanra, hogy végezni, mert nem ACE-eltünk, csak simán hoztuk a TF-ot). Jött az ellenféltől a teleport Nexua mellé, Ezreal, slippery mint állat másodpercenkénti flashel leszedte a Nexust 20%-ra, de sikerült megölni, jön a másik a teleport, Zilean, ulti rajta, leviszi a turretet 10%-ra, ulti pop 10%, 8%, 5%, 1%... és egyszer csak vége a játéknak, jön a banner, Zilean épp meghalt, mondom nem hiszem el hogy utolsó ütéssel pont leveri, erre látom, hogy Victory. A megmaradt 3 csapattárs közben leverte az ellenfél Nexusát a miénk asszem ilyen 10hp-val élte túl :D Semmi tétje nem volt de nagyon izgalmas volt a vége :)

Új hozzászólás Aktív témák