Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Igaz, koncentráljunk a lényegre. A cipő meg a tp.
    Cipőt már nem építettem mert 1. felesleges lett volna, mivel a teemot megöltem simán, 2. a toposom AP, a mides 10/0 AP volt, mégis mit építsek, gyors cipőt a meneküléshez? Véletlen se legyek tank. :U :F
    TP: Játszottam nem egyszer teemo ellen és mindig sikerült 50 hp-val elmenekülnie, a csáklyán meg persze cd volt ;)

    Komolyan, mégis mit várjak? 3/14-ben van a retard, boldog-boldogtalanhoz mászkál, megöleti magát, de az a rohadt cipő igazán hasznos.

    Most is 0/4 Riven mid, kiafkol a legelején (nem lép ki, nehogy remake legyen). Meccs végére 16 farm. LvL 28. Érdekes módon az ellenfélnél sosincs afk, nagyobb feed, kis szintű, semmi.
    Komolyan mindenki pont a lényeget látja. ;] :U
    Írok eune fórumon is, ott is azon sipákol, hogy látszanak a nevek... Ezért szórakozhat a Rito ilyen jót.
    GG EZ, akkor várom én is a hozzászólásokat és megpróbálok én is olyan hülyeségeket keresni benne, aminek szinte semmi értelme :))

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák