Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #49838 üzenetére

    Én haverommal álltam le vitázni róla múltkor, mikor ingyenes volt és kipróbáltam. (tudom, olcsó hős, de nem költök feleslegesen semmire IP-t) Persze ő töredék időt alig játszik hozzám képest a játékkal, szóval neki bejött az, hogy egyszerű, könnyen végigmegy a jungelen, de én ennél használhatatlanabb hőssel még nem találkoztam. Nyár óta minden ingyen hősre ráugrok, szóval már szerintem egy kezemen meg tudom számolni hány hőssel nem játszottam még, de itt éreztem csak azt, hogy ez semmit nem ér. Ő kicsit fél tőle (bár most lelkes a videó után), hogy mi lesz vele, de szerintem csak jobb lehet. Mármint tényleg, borzalmas szerintem ez a hős, amíg nincs ultid értelme nincs gankelni, és aláírom, vele lehet a legsimábban kitisztítani a camp-eket, de ennyi. Lelkesen várom, milyen lesz most, videó vége alapján az ulti marad valami ugrás, de a tartály színének változása (és hogy ez a vérszagra jött elő) valami enrage effektre utalhat, ami sérült enemy esetén kapcsol be.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák