Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JLHFans

    tag

    válasz Mottie #31651 üzenetére

    Egyébként annak köszönhető (szerintem) hogy picit unorthodox (jaj tudom ez a szó sajnos szinte szitokszó lett mostanra) módon tolom vele, bár mindig minden karinál elolvason a leírásokat és ajánlásokat és 90% ba betartom, de azért igyekszem személyesre szabni picit a dolgot, szóval nála a W jét maxolom ki előbb, nem a Q -t ahogy szinte mindenki ajánlja, így aztán elég hamar szinte a fél hp met visszagyógyitja (és ugye minden stunt meg lassitást stb levesz) és igy aztán lvl 6 hoz érve az enemy mikor nagy lendülettel rámveni magát és letolja a kombójával a 3/4 HP m ő meg alig sebződött még, kapja az ultit, a gyógyitást, a Q meg E t és hirtelen vége lesz, na meg imádok kistérképet nézni vele, és bizony boton midgame alatt (főleg early midgamebe) egy ulti gyakran képes az egyébként 0-2 es harcot 2-0 ásra forditani :)

    Viszont .. pár napja megvettem Nasust, és nagyon tetszeNE....ahhoz muszáj rankedet tolni hogy ne ilyen gyökereket ( már elnézést tudom én sem vagyok jó még de legalább pl ha szarul megy és 0-2 vel kezdek akkor nem csinálok belőle 0-7 et) fogjon ki az ember, aki (tegnap 3* esett meg folyamatosan) beirja magát csapatéitőbe jungleesnek, majd szépen feljön velem duó topra és elszedi az összes farmom hiába magyarázom neki hogy Nasus farm és stack Q nélkül kuka ???
    A 3. gamemben ez odáig fajult hogy mondtam nekik hogy oké csináld de innentől kezdve trollt megyek (pedig béketűrő egyén vagyok amúgy) és feedelni nem fogok de szépen megyek smite nélkül junglebe és tf ba ne számitsatok rám soha, a vége az lett , hogy folyamatosan 2* annyi killunk volt mint nekik Vayneunk pl 6-0 al kezdett és 20-10 meg 40-20 is volt ide, de persze a végén 4 vs 5 be gyönyörűen elvesztették a gamet :)

Új hozzászólás Aktív témák