Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz WinnerB0Y #31428 üzenetére

    Köszi srácok!

    Igen Dani_kp, Sealbe Armort rakok, Glyphbe MR/levelt, Markba általában Penetrationt, viszont a Quintbe is Armort pakoltam és ha az elejefelé megveszem neki az armoros csizmát, akkor ennyitől már a játék vége felé is 100 feletti armorja lesz, ami már elég jól véd. Viszont megláttam a GOLD/sec-es Quinteket hugi buildjében és komolyan elgondolkoztam megéri-e feladni érte a kezdeti jó védelmet.

    Winnerboy köszönöm megnéztem őket, nagyon érdekesen vegyes rúnáid vannak. Érdekel is hogy miért milyen elgondolás miatt van így felépítve. Maradjunk a Lovely Angelnél. Ott a Marknál gondolom az volt az elképzelésed, hogy a 0,9 ArmPen és a 7,6 MagPen felfelé lesz kerekítve. A Seal-ek egyértelműek, bár oda akár mehetnének Mana-val kapcsolatos rúnák is, de nem tetted, és szerintem jól is tetted. Majd jönnek a Glyph-ek itt ez eléggé maszlagnak tűnik. Van közte 3db AP-s, 2 db flat MR és 4db MR/level, ezt magyarázd el légyszi kérlek. Quinteknél az 1 AP és 2 flat Health is magyarázara szorul, miért pont ennyi és pont ezekből?

    [ Szerkesztve ]

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák