Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • isti732712

    aktív tag

    Nem akartam ehhez a márkaszervizes dologhoz hozzászólni,de elmondok egy történetet.
    Ahol én lakom van egy husi márkaszerviz, biztosan jó,nem tudom, és nem is fogom megtudni,van egy kínai gépem ez valami steel nevű román replika lehet, és orrán szájján folyik az olaj, meg most már le is fullad stb.. a gépet keresztapámtól kaptam,és a gépbe ami jelenleg kb 15-18 éves lehet szinte nem is volt vele vágva 3x lett beindítva akkor is egy egy vágásra. Na mondom mivel csak ez az egy szerviz van itt nálam elviszem,nem kellett volna, amit én kaptam hideget meleget, mit akarok én ezzel a szarral itt, többe kerülne a leves mint a hús stb,oké mondom én értem de ezt finomabban nem lehetne előadni? Ő nem fog finomkodni mertő egy husis szervizes nem foglalkozik kínai szarokkal....
    Jó mondom neked lehet hogy szar de én pl most nem tudok x összegért venni se husit se stihl-t se oleo-t se semmit, így otthagytam a fenébe és majd ha lesz rá időm meg szerszámaim, mármint szereléshez, majd akkor én széttszedem és megpróbálom megcsinálni, én azért nem fogom a kukába dobni mert más leszarozza, mert mikor jó volt az elején,igaz mondom sok nem lett vele vágva de egy bitang erős gyors gép, volt, lenne.
    Ez csak egy szösszenet volt a márkaszerviz apropójából.

    Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember.

Új hozzászólás Aktív témák