Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    válasz bb0t #28042 üzenetére

    Nem korrupció volt, bár lehet úgy hangzik. 1ft-ot sem kaptak érte, empátiából valamit segítettek de nem tudok részleteket, de nem kivételes eset hanem több embernél is így járnak el és akkor asszem büntetést sem kell fizetniük. (megkérdezhetném, hogy volt pontosan de őszintén szólva annyira nem érdekel :B ) A rendőrökkel vegyes érzelmeim vannak, pont szegeden büntettek meg autóval egy fél éve kb este mikor elindultunk haza. Ahogy kiálltam a parkolóból és mentem kb 2 métert akkor vettem észre, hogy nincs lámpa felcsapva, felkapcsoltam és pont a szembejövő rendőrre villantottam rá 5 ezerre büntettek kb azért, mert egy kocsihossznyit nem lámpáztam. (pedig sok rendőrt ismerek edzőteremből -őket pont nem - 3 ember kellett ahhoz, hogy kiállítsák nekem a büntetést, néhányra tényleg illenek a rendőrviccek :) )

    Nekem ott a Mátyás térnél sosem volt még konfliktusom senkivel, de én ott csak simán szoktam sétálni eb nélkül, de az feltűnt, hogy sosincs senkin póráz :D

    szerk: fater mesélte mikor Dán dogja volt (lakásban!) Karácsonykor úgy be volt zsongva ő is az ajándékoktól, hogy úgy csóválta a farkát, hogy akkorát ütött a Tokaji Aszú üvegére, hogy széttört álló helyében :C

    (#28045) philoxenia : Az biztos, hogy rá, de én ezt inkább autóvezetés közben szoktam állítani, mert borzalmas ahogy egyes emberek vezetnek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák