Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klarkzone

    tag

    válasz El_Diablo #52516 üzenetére

    Köszi mindenkinek a válaszokat, asszem készítek egy esszét, és megpróbálom elküldeni minden *@ali.com címre, azzal a kérdéssel, hogy akkor most Case Managemant Team tulajdonképpen mit is csinál, ha nem tudnak eldönteni egy ügyet 60 nap alatt, úgy, hogy elvileg 0$ jár vissza (ami remélem nem így van...).

    #(52517) Bozek - az (#52511)-es hozzászólásomban lévő pillanatképen, a wiev current product-ra kattintva, látod, hogy még mindig árulja a gyémántkoronás eladó ezt a hulladékot, a feedback-nél olvasható már egy vevő visszajelzése, aki kapott visszatérítést... Én persze -10-et adnék neki, képekkel stb. alátámasztva a rendelést, de nem enged visszajelezni amíg tart az ügy. Viszont a youtube-ra felraktam, a rendelési adatokat is, és elég sokan megnézték... Másrészt engem az ügyből már csak annyi érdekel, hogy az Ali hagyja-e, hogy ilyeneket gyémántkoronás eladók megcsináljanak a piacterén, vagy nem. Az alin így szól a hirdetésnek nem megfelelő termékre vonatkozó védelem: "If your item is significantly different from the seller’s original product description, you can return the product for a full refund or can choose to get a partial refund and keep the product. " Eszem ágába sincs visszaküldözgetni (idő+pénz), én ebből a svindler eladóból nem nézem ki, hogy valaha is kifizetné a visszapostázás költségét, részleges visszatérítést meg minden kérnék, amikor 0$ a szállítás?!, ezért kérem a teljes összeget vissza, és kész, nincs vita.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák