Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danih

    addikt

    válasz adalbert1 #5649 üzenetére

    Hogyne, ezek a 12xx csomagok.
    Bár úgy nézem az újabbak még hiányoznak, pl. SW Battlefront. De szerintem bátran kijelenthető hogy az MGS V és Nathan Drake Collection pack és azután megjelent packok mind 12xx típusúak.
    Amúgy nehéz dönteni, én is limbózok még de esetemben esélyesebb a PS4 egyszerűen azért mert jobban érdekelnek az exkluzívjai. XB1 exkluzívokbó nekem csak a Halo sorozat az ami nagyon tetszik, de pl. a Forza nem (szimplán nem játszom autós játékokkal), sem az új TR, bár ez nem is full exkluzív. Remote play (házon belül) van XB1-en is már: bármely Windows 10-es PC. Sőt, fordítva is működni fog. Továbbá ha van X360 backlogod és szeretnél is sokat velük játszani de nincs már meg a konzol maga akkor is jó választás az XB1. (Illetve van még egy dolog ami elég logikus lenne, mivel a Microsoft már nem hozza nyilvánosságra XB1 eladásait hanem Live játékos számot kommunikál: ingyenessé teheti a multit. Szerintem ez lehet a következő nagy húzás - az ebből származó bevételre az MS-nek nincs akkora szüksége, mint a Sony-nak.)
    Illetve az is fontos lehet hogy megnézd az IRL barátaid min játszanak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák