Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Genius007

    őstag

    Az elmúlt pár hétben üzletelgettem egy keveset, viszont piros pontokat nem adtam (még) így ezt most pótolnám.

    pro70 gyors, pontos, ráadásul házhoz jött a portékáért, korrekt tag, bátran ajánlom mindenkinek.
    Üzlet tárgya: [link]

    fricz19 szintén korrekt kolléga, kicsit késtem (mint mindig) :B de Ő türelmesen várt, az áruval sem volt gond, így megérdemli a pirosat.
    Üzlet tárgya: [link]

    spln kollégát külön is kiemelném.
    Lebeszéltünk egy cserét + kp-t privátban, viszont a biznisz előtt pár percel szembesültem azzal, hogy én teljesen más ramot igértem neki, mint amim van. O.o
    Mivel én mentem hozzá, ezért a helyszínen szóltam neki a problémáról, hogy elnéztem a márkát, viszont ha esetleg ígyis jó neki, akkor részemről még mindig mehet az üzlet.
    (Crucial ramot beszéltünk le, viszont én Corsair Dominatort vittem neki)
    Pár perc gondolkodás után belement a dologba, és nem hagyott engem a "szarban" :B
    Ezért külön köszönet neki! :R
    Az üzlet tárgya: [link]

    mad1 kolléga megbízható és pontos.
    Privátban lebeszéltük a dolgokat, előre utalta a pénzt, én pedig postáztam a portékát.
    (Igaz 1nappal később, de még "határidőnbelül" megkapta) :B
    Az üzlet tárgya: [link]

    cr33p kollégának is jár a piros!
    Privátban lebeszéltünk mindent, és egy kicsit alkudni is lehetett.
    Én szokásomhoz híven megint késtem pár percet :DDD de ő nem csinált belőle nagy ügyet. Hab volt a tortán, hogy 2 boltban sem tudtam - tudtunk, pénzt váltani, még úgysem ha vásároltunk volna valamit, és félúton még a ramokat is "elhagytuk" ami később meglett. :DDD :DDD
    Korrekt, szimpatikus kolléga, megérdemli a pirosat!
    Az üzlet tárgya: [link]

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

Aktív témák