Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz szaszlaci #4668 üzenetére

    órakeresésben vagyok amúgy, mert a régi casio-m (analóg-kvarc) már kiszolgálta az idejét (18 éves lesz pár nap múlva). belülről fitt és tökéletes, de a házon és a szíjon már nagyon meglátszik az idő.

    még nem döntöttem el mit veszek, alapvetően nem kínait kerestem volna, hanem valamit alsó-középről felmenve akár 30-40-50k-ig ha indokolt, kvarc szerkezettel.

    először a chrono (?) stílusú sokmutatós csodákat néztem, mert rég óta tetszenek, de mivel olyat keresek, ami időtlen stílus, ezért letettem róla, mert szerintem 1-2 éven belül kikopnak a divatból teljesen.

    a teljesen letisztult, minimál darabokban (két mutató + az óra jelző pálcikák) most nem gondolkodom, az "ünnepi órám egy ilyen pulsar, azt imádom, de a mindennapokra szeretném ha lenne benne valami fűszer.

    a nomos is ezért tetszett meg, mert talán pont annyival több mint amennyi kell, de még nem chrono amit kizártam.

    edifice a triviális megoldás, de váltanék a casioról ha volna valami értelmes alternatíva. de nem nagyon van, ami van, az meg tök ugyanaz, más márkajelzéssel, másfélszeres áron. de annyira stílustalanul, hogy ha megcserélném a két logo-t nem tűnne fel, ha nem tudnád melyik melyik.

    itt állok most.

Új hozzászólás Aktív témák