Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prime77

    aktív tag

    válasz dirtboy86 #26076 üzenetére

    Nézd!
    Én 1997-2010 között 1-2 illatot használtam mindig.
    Azok mindig ugyanolyan illatúak és tartósságúak voltak.
    Hozzáteszem, szerintem az emberek 90%-a 1, maximum 2 illatot használ.
    Mert nem is kell több!
    2010-től az Armani szétcseszte ikonikus illatát, és én onnantól nem találtam értelmes parfümöt magamnak - talán az Essenza ami tényleg jó volt, meg a Bvlgari Aqva.
    Próbáltam a niche vonalat, nem sokat, de azok mind bűn rosszak voltak!
    2010-től mondhatni én kimaradtam ebből a parfüm mizériából.
    Azóta azt tapasztalom, hogy a parfümök büdösek, és tartósságuk sincsen - ellenben drágák.
    Miért van az szerinted, hogy szinte mindenhol azon panaszkodnak az emberek, hogy nem a régi illatukat kapják már, hanem valamilyen megreformált szart, és már a tartósságuk sem olyan ezeknek a löttyöknek.
    Menj fel a Douglas.de-re, vagy a Notino-ra - egyébként főleg a Notinon, ott aztán olvashatsz ilyenekről.
    Rengeteg a negatív vélemény, hogy egyszerűen ócska és minőségtelenek lettek az illatok.
    Az itteni fórumtagok persze ezen poénkodnak, meg szórakoznak, hogy "jajj, a régen minden jobb volt gyerek!"
    Basszák meg, ha nekik ez élvezetet nyújt.
    A srácnak egyébként én csak segíteni próbáltam, hogy a kisebb kiszerelést válassza, mert én úgy tapasztaltam az elmúlt 3-4 évben, hogy sajnos azok a legjobbak.
    Amúgy feltehetően lehet is benne valami, mert akkor minek gyártanák a kisebb kiszerelést?
    Szerinted ezt egy mezei felhasználó tudja követni, vagy érdeklik az ilyen dolgok?
    Nem véletlenül tette fel a srác a kérdést, mert mindenhonnan ez jön, hogy ócska gyenge illatok vannak mindenhol.
    Summázva!
    Régen bementél, megvetted az illatodat, ami mindig tűpontosan azonos minőségű és illatú volt.
    Kit érdekeltek akkor a batch kódok, meg a gyártási folyamatok?
    Régen jobb volt minden minőségre?
    Bizony, hogy jobb.
    Akinek meg ez fáj, az engem nem érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák