Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz zoo8800 #13988 üzenetére

    Köszi a választ!

    Az, hogy milyen küllő meg küllőanya van benne nem tudom, az Elite TX51 gyári alkatrészei. Amit tudok róluk, hogy feketék. :D A felni is gyári, lényegében új, elvileg jó. A fogaskoszorú értelem szerűen új, de a fél hajtás cserélődik (fékváltókar, első-hátsó váltó, fogaskoszorú, lánc, agy).

    Még egy kérdés a kerékfűzéshez. Van ugye ez az aránylag beszédes ábra:

    Ugye a bal és jobb perem távolság nem ugyan akkora, és mivel a keréknek a hátsó villához képest kell középen lennie, ezért a jobb oldalon kicsit rövidebbnek kell lennie a küllőnek, hogy ezt kompenzálja. A kerékből kiszedtem két küllőt, de ugyanolyan hosszú mindkét oldalon. Ezt lehet kompenzálni azzal, hogy jobban betekerem, ha elnyeli a felni/küllőanya nem kell a két oldalra különböző hosszúságú küllő? Illetve a szemmértéken kívül - nincsen céleszközöm - mivel lehetne ezt az egyik oldalra "húzást" pontosan beállítani?

    @---Lasali---
    Az egyik bringámban SR XCR teló van, az is műanyag perselyes. Oda is szilikonzsír használjak a perselyekhez, szimeringekhez kenésnek?
    Minden nap használom 30km-t munkába járáshoz és szerintem beázhatott, barna trutymó jön ki belőle - szerintem rozsdás vizes/zsíros cucc -, úgyhogy megérne egy nagytakarítást.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák