Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Hasaggymeg #99116 üzenetére

    Engem nem kérdeztek, de hasonlóan gondolkodom a karbon cuccosokról. Brutál drága, ha megvetted sokkal jobban kel féltened a bringát, nem mintha amúgy nem vigyáznék rá de akkor is. És az átlagos csapatáshoz semmit sem ad hozzá, legalább is én nem hiszem hogy észrevenném hogy merevebb-e.

    Az 1 tányéros eagle rendszert viszont mindenképp érdekesnek találom, sosem próbáltam még, de szerintem sokat javíthat az élményen, főleg mikor teljesen ismeretlen helyeken mész, és sokat kell váltani hogy mindenhol megfelelő legyen az áttét. (a 2x rendszerre való váltást kicsit értelmetlennek tartom) A gond ezzel is az hogy egy olcsóbb bringa árába kerül, és még nem hallottam hogy mennyire tartós, hány 1000est lehet belepakolni mielőtt cserélni kellene.

    Nem tudom hogy a jelenlegi bringám geoja megengedi-e hogy ilyen rendszerre váltsak, de mivel nagyon tetszik a bringa, és nem szeretném lecserélni, halogatom ennek felderítését :))

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák