Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli03

    őstag

    válasz pc360 #97718 üzenetére

    "Mit jelent a vékonyabb? Ha már a tényeket kéred számon rajtam..."
    37 mm széles~1,5".

    "Tök nyilvánvaló, hogy nem lesz gyorsabb pl. a Schwalbe Hurricane-nél, a személyes kedvencemnél. Én valóban mentem vele 30-as átlagot, 33-at, meg 35-öt mocsok nagy hazugságnak tartom 2,35-tel."
    Magyarul semmivel sem tudod. Az nem nagyon érdekel, ha nem hiszed el, én tudom, hogy így van.

    "Az összehasonlításnak akkor van értelme, ha két hasonló kialakítású gumiról beszélünk."
    Jó lenne, ha nem csak félmondatokat ragadnál ki az írásomból. Az előző hozzászólásomban és a korábbiakban sem tagadtam, hogy azonos gumik közül, amiket árulnak több szélességben is, a keskenyebb a gyorsabb.

    "De van, max nem Big One-nak hívják"
    Nincs neki, ennyi. Ha másnak hívják, akkor az nem az.

    "Ez tök egyértelmű, hogy a 2.0 alatiakkal versenyre sem kelhet. Inkább te bizonyíts jelen esetben, ha ilyen hajmeresztő dolgokat írsz... De te csak a pajtásaidra hivatkozol."
    Ott a teszt, amit nem fogadsz el és a személyes tapasztalatom. Viszont te eddig semmit sem bizonyítottál.

    "Azért, mert egy szemcsés, daráló hatású aszfalton teljesen máshogy viselkednek a gumik, mint egy sík felületen. Aszfalton sokkal többet számít a terülés/tapadás pont emiatt."
    Erről megint csak véleményed van, vagy valamilyen képlettel, számítással, akármivel alá tudod támasztani? Biztos van eltérés, de mekkora? Számottevő értékű egyáltalán?

    "És hiába kör-keresztmetszetezel és társai, egy 2.35-ös gumi sokkal nagyobb oválison terül el, mint egy 2.0-ás. Ez tény, ennek nekimenni elég merész dolog."
    Most nem azonos típusról beszélek. Miért tény? Szerintem még nem is láttál 2,35"-os gumit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák