Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz eddie1978 #97685 üzenetére

    Ahogy én látom a dolgokat... Vettél egy vázat, ami esélyes hogy sérülten lett feladva. Hogy kompenzáljanak, kaptál egy boltban kiállított, vagy összerakott bringát. Nem az első eset lenne, néhány hete egy srác hasonlóképp kapott egy Wilier outi-t, ott kézzel javították amit felszántottak a vázon.

    Viszont amit írtál az olyan butaság hogy ordítva verem a fejem a falba. Kezdjük ott hogy carbon vázakról (főleg nem az összesről) nem alkotunk tapasztalatot, mert épp vettél egyet. Majd ha egy év alatt 10-15db átfut alattad, akkor talán. Azén véleményem hogy a C mint gyártó a utóbbi időben hígult minőségben, az F-SI-re is több panaszt hallottam már, viszont itt szerintem a bolt hibázott. Viszont a szénszálas vázak jobban állják a sarat, azért mert "átlagparaszt" kételkedik benne, még mindig az egyik legegyszerűbben formázható, javítható anyag, ha nem az lenne, acél vázat használnék, mert az nagy kedvenc. Csak egy példát említsek, ugye van egy féltve vigyázott Cube Reaction GTC bringám, forgalmazóval felvettem a kapcsolatot garanciális ügyintézés miatt (mert ugye bármi lehet), és egy hosszas beszélgetés során, mikor arra kérdeztem rá hogy váztörés vagy sérülés milyen gyakori, akkor egy jóízű nevetéssel rávágta hogy nagyon ritkán fordul elő, akkor is user error. Vagy épp a múltkor mentünk tekerni, és tesóm HaiBike Greed 9.50-esével felkapott egy vastagabb faágat a támvillára. Nagy reccsenés, meglessük, csak a lakkozásból szedett le egy picikét. Szóval nagyon nem süthető rá mindegyikre hogy azért mert szénszálas, és itt inkább a sunyiság vagy egymás megkárosítására vezethető vissza, mert bizonyos boltok/magánszemélyek az édesanyjuk puccos székletét is eladják becsomagolva.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák