Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz 6030D #97662 üzenetére

    Jaja, jogos!
    Igen a szivacsra gondoltam.

    Vácon a Crazybike-ban ha már ott jártam fékbetétér, gondoltam ha már elhagytam a ronggyá hordott szemövegem, szétmállott és letört már mindkét gumis vége, vennék náluk ha van, egy olcsóbb szinezetlen lencsével is rendelkező szemüveget, végül is nem tudom volt-e nekik, de a srác nagyon korrektül elirányított a Dechatlonba, 1500-ért vegyek ott egy csak ilyen "üvegest".

    Nagyon örültem, el is mentem, 53000Ft-ot fizettem :Y

    Elmesélem minek nem tudtam hirtelen ellenállni, mikor futni kezdtem és eljött a téli szezon, akkor 80-ba került cipő nélkül a teljes téli szett, mai napig hordom őket bringázni is.
    Szóval úgy kezdődött, hogy láttam baromi jónak tűnő téli szerű dzsekit, neonos narancsban 7000Ft-ért, majdnem megvettem, de megtaláltam a nagytesóját 20-ért, brutál jónak tűnik, fekete, kék mintával, elfogyott a 10-es téli nadrág, vettem 15-ért, nagyon jónak tűnik a betét benne, nem kantáros, nem volt most a nagyon kedvelt Kalenji aláöltözet fölsőm a futós részen (rövid van nekem, hosszút kerestem), csak pamut szerűek, elmentem a focis részre, Kipsta, 2500-7000-ig, persze, hogy az utóbbit vettem meg olyan baromi jónak tűnik, ezen kívől csősál, teljes maszk, és egy esődzseki 3000 Ft-ért.
    Hát így jártam, de pár évre el vagyok látva, még váltás is van a futócuccok miatt, igaz azokon kicsit már átmegy a menetszél, 5 fok alatt kevesek, nem erre vannak tervezve.

    Volt esőnadrág is, de én azt kihagyom, még melóba tekeréshez is elég szerintem is ez a esődzseki.

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák