Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrisbandi

    őstag

    válasz 313313 #91188 üzenetére

    Engem eléggé lelomboztak amikor rákérdeztem mennyiért lehetne eladni a full XT-s, véfékes 26-os montit. (Merida Matts team edition se) 90-110-et tippelt a szaki.
    - Mondom neki csak a gumikért, és a dropper postért fizettem a pár hete majdnem 100 ropit... a kereketet télen fűzettem át SUN felnivel és DT küllőkkel, új 15 ropis Selle ülés, új halálfejes markolatok :D , stb...

    Azt mondta ezeket senki nem fogja megfizetni. 26-os montit meg be sem vesznek bizományba, nem keresik.

    Most meg vagyok szeppenve egy kicsit. Gondoltam, h nagy bukta lesz 26-osra költeni, de azért jobbra számítottam. Valószínűleg vissza fogom állítani majdnem gyári állapotba, a leszerelt alaktrészekből talán még ki tudok venni valamennyi pénzt.
    A 29-es bringába csak a droper postot tudom felhasználni.

    Eddig csak néhányat tekertem a 29-es össztelós géppel, de annyi már kiderült, h sose fogok 26-osra vissza ülni. Terepen a nagy kerék és a full teló verhetetlennek tűnik még így hétvégi bringásként is.

    Szóval 26-ost eladni "nem éri meg".
    Csak ár alatt lehet elpasszolni. Óriási a kínálat, kereslet meg szinte nincs drágább keróra.

    【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Új hozzászólás Aktív témák