Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiTmano

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #62703 üzenetére

    Félreértesz. Nincs bajom a fullyval, én is szeretnék egyszer. Csak a video volt hervasztó számomra. 526-odszorra tök ugyanaz a koreográfia, kameraállás, lassítások. Kb. csak a kerékpár más. Mintha a Barátok közt 3023. részét nézné az ember. Vagy autónál egy átlagos kompakt tesztje jobban érdekel, mint ha Chris Harris hajtja a Veyront. Kb. már semmit nem vált ki belőlem. Az hogy 3milkás bringával, 1 gramm speeddel a fejében, 80-al zúz lefelé egy olyan srác aki 28 éve ezt csinálja, közben meg 10méteres ugratásnál 360-akat fordul, valahogy olyan távoli és hiteltelen számomra. Mint a 20 év múlva Marsra megy az ember. És azt sugallja hogy bárki vesz egy fullyt és utánacsinálja. De hát ez a marketing. Részemről sokkal izgalmasabb egy video amiben mondjuk ezzel Cube Te lemész a HHH oldalán (esetleg egy felfelé "zúzás" is lenne benne). Valahogy jobban magaménak tudnám érezni. De lehet csak én vagyok öreg, és már nem hiszek a mesékben.
    Mondjuk ha ez Cube lenne 17-es méretben akkor már lehet nekem is fullym lenne, és csapatnám. Hónapok óta nézegetem a 29" fully vázakat, de vagy k. drága vagy nincs a méretemben.

    "Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

Új hozzászólás Aktív témák