Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz trialboj #58081 üzenetére

    Készítettem egy rövid videót a problémáról, vagyis arról nem mert azt csak bringán lehet előidézni, és ez a fő ok, amiért félek hogy nem szakszerűen közelítik meg a kérdést a z itteni"szakik". Az itteni boltok ahogy én ismerem a szervizeseket, meghallgatják mi van, aztán ha tudják megjavítják ha nem értik akkor kicserélik, semmi esély nincs rá hogy felüljenek és kipróbálják ők is, hogy mi a gond.

    Video

    A videón azt próbálom szemléltetni, hogy elég nagy a holt rész két, fogáspont között, vagy ez normális?

    Tehát a hiba még1x: 2/7 es sebesség alatt, tehát minél könnyebb annál intenzívebb, hallatszik egy fura daráló hang, hátulról. Olyan mintha a recés gumi beleérne a vázba, de érződik hogy a fogaskoszorúból jön.3/7-8-9-10 nél nem mutatkozik, habár lehet azért mert ott nem bírom annyira terhelni.

    Ha cserélni kell, akkor mire érdemes, ami nem fogja megadni magát a nyári terepezéstől... ?
    Ezt találtam ami jó árban van: Shimano SLX FH-M665

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák