Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    Na ez egy jo nap volt.
    Ahhoz kepest, hogy delben indultam, eleg hamar feljutottam Szentlélekhez, habár rengeteg túrázóval találkoztam, gondolom a szünet miatt, egy szép őszi napon. Az átlag elég rossz lett, mert visszafelé egy köves, sáros ösvényen jöttem, ahol nem mertem elengedni a feket, mert random dobáltak a sziklák össze-vissza. Viszont az előző külsőmhöz képest, ami egy 1.75-ös városi gumi volt, a 2.0-ás conti X-king sokkal nagyobb élménnyé tette az egészet, végig kontrollálni tudtam a csúszásokat, inkább kihívás volt, nem pedig szenvedés, mint tavaly, amikor nagyjából ugyanezen az útvonalon mentem.
    Sajnos mivel a tavalyi időponthoz képest csúsztam, így a bánkúti hambis büfét nem találtam nyitva, már csak a téli szezonban lesznek, most lecsúsztam róluk :N . Így, hogy ruházatban is normálisabban rákészültem, meg tudtam az útvonalat nagyjából és egyenletes teljesitmenyt adtam le, sokkal jobb volt, nem volt már olyan, hogy elgondolkodjak a visszaforduláson, vagy elfáradjak idő előtt. Talán lassan megtanulok biciklizni :P
    [képek]
    [endo]

    Bocsi a hosszu hsz-ért, majd vlahonnan kerítek egy biciklis krumplit :)

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák