Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz fpeter07 #39201 üzenetére

    Brutális csapatások ezek, néhol irdatlan a tempó, de azt tegyük hozzá, ezek olyan bicajosok akiknek van lehetőségük ilyen pályákon edzeni. Én 2007-ben kint dolgoztam Ausztriában egy pár hónapot, egész nyáron Leogang-ba bringáztam, egy Kona stab supreme dh bringával. Mindössze 3 hónap alatt nagyon belejöttem, magamon meglepődtem olyanokat repkedtem az ugratókon. Persze volt montis tapasztalatom előtte bőven, mert kb 93 óta mtb kerékpározom, de azért egy osztrák, felvonós, karbantartott FR/DH pálya az nem Normafa. :) Nagyon sokat lehet fejlődni ha van hozzá bicó és főleg pálya. Nem azt mondom, hogy ilyen szintre, de elég jól. Nyilván nem olyanok akik akkor kezdik a hegyi kerékpározást, vagy egyáltalán a bringázást, de egy rutinos montis kikerül egy DH bringával wagrain-be, leogang-ba, ne adj isten kanadába whistlerbe, az azért komolyat tud fejlődni pár hónap alatt is.
    Egyébként a pályák nagyon jól megvannak csinálva "kezdőknek" is. Választhatsz ugratót is, 14-16 éves gyerek olyan letöréseket ugrottak, hogy csak pislogtam, 4-5 m magasból. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák