Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz feka007 #3223 üzenetére

    Erről beszéltem. :\ Amíg nem lesz letakarítva, addig szívás lesz keményen. :(

    MÁS:

    Ma voltam Pesten és vettem egy cipőt. Végül egy Mavic Alpine lett, pedig nem feltétlenül így indultam, hosszú sztori, 25k-ért lett az enyém 1 év garival. Amint hazaértem ki is próbáltam, de csak pár száz méter erejéig, mivel esik az eső. Érezhetően jobb volt a nyomáselosztás és a szellőzése is, mint egy egyszerű utcai cipőnek, de az igazi ereje hosszabb távon fog kijönni. A húzást még nem nagyon éreztem, hogy nagy dolog lenne, mint első SPD-s cipő, de sikerült kipörgetnem a kereket menet közben, ami talán betudható ennek.

    Érdekes, hogy nem estem, elég hamar megszoktam, inkább a becsatolás volt nehézkes, mint a kicsatolás.

    Van valami útmutató neten a helyes pozíció beállításhoz? Tehát a stoplit hogy kéne belőni? És miért van 4 lyuk amikor csak kettőt használok?

    Az normális, hogy a stopli és a pedál között van egy kis holtjáték? Én azt hittem, hogy ha becsatoltam akkor oldalra 0 holtjáték lesz, pedig azért valamennyit így is tudtam mozgatni.

    Képgaléria(KATT)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák