Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Napfénysüti #289445 üzenetére

    Ennyire. Ma is megyek, letérek az útvonalról, mert sz*rt se látok a kijelzőn, s tök jó lett volna, ha visszavezet. De nem, mert ki van kapcsolva az újratervezés, mert csak a hülye "make a u-turn" szöveget lökné. Mondjuk így belegondolva, hiába is vezetne vissza, azt se látnám.

    Más: a precíz bikefittinges Ergon nyeregbeállítás semmit nem ért. Vagy alapból is mélyponton vagyok fizikailag vagy nem tudom, de 50 km-t tudtam szenvedni, aztán inkább vonatra szálltam. Fájt a vállam, nyakam, zsibbadtak a lábfejeim. Kegyetlen amúgy, mennyire befolyásol mindent 1-1 nyereg vagy annak pozíciója.

    Most visszaraktam a Sellét, az volt topiktekerésen is, azzal legalább nem akartam megpusztulni 100 km-en sem. Meg persze az sem használ nyilván, hogy hol ebben, hol abban a betétes gatyában megyek a hülye idő miatt.

    A kényszer road pihenőben meg tök jókat mentem a Cube-bal, így most legszívesebben a Dunába lökném a Canyont.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák