Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz fulton #286052 üzenetére

    azért, mert pizzaevéshez megállított óra = rossz, fagyievéshez megállított óra = jó. :P
    ha valaki azt akarja látni, hogy a teljes időre mi lett az átlag, nagyon egyszerű, "race"-re kell állítani a straván a type of ride-ot, és akkor fixen a bruttó idővel számol. mivel nem ez az alapbeállítás, hanem a nettó idővel számolós, gondolom nem ez az általános vélekedés a témáról...
    szerintem is bőven rosszabb időben még egy azonnal leállított órás piros is (de nekem úgy 5 mp-ig eltart, mire a bryton leáll, anno amikor a strava mobil appal mentem, az 10 másodpercig gondolkodott a pirosaknál), simán bukod a lassítás-gyorsítással azt a 15 másodpercnyi szusszanást.

    #286057parandroid: de az egy kényszerű megállás, ha szusszanni akarok, miért ne gurulva szusszannék? ugye ebben más a futáshoz képest, úgy is tudsz haladni, hogy nem csinálsz semmit, szerintem ezért nem is érdemes a futós gondolkodásmódot behozni az időmérésbe.

    [ Szerkesztve ]

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Új hozzászólás Aktív témák