Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Ringman #283976 üzenetére

    En is sportolni vettem. Nem turazgatni, az valahogy orszaguton, bringan nekem nem adja, valszeg ez nem fog valtozni sem. A monti arra is valo, mert egy erdei osveny millioszor szebb, elvezetesebb, mint egy orszaguti monoton tekeres. Bent az erdoben olyan, mintha egy mas vilagba csoppennel. Botanikus kert, allatkert, rekreacios kozpont, es vidampark egyben. Outin meg legtobb esetben sajna olyan helyen csatangolsz, ahol van auto, amik hangosak meg budosek, e miatt nagy nyugalom sincs... Termeszetjarasnak sem lehet behazudni, mert az ut szele az nem termeszet. Es igazabol az adrenalin sem itt van... Vagy en meg nem talaltam meg benne, es valszeg nem is fogom, mert tul magas a lec. Aki erti az erti, aki nem, annak ajanlom, bereljen egy fullyt, es menjen egyet lejtozni. :D
    Igy marad az, hogy az outi sport, teljesitmeny orientaltan. Montin az eletben nem szugeraltam a sebessegem, nem volt ra idom sem. Outin meg folyamat azt bamulom, mert mi mast nezzek? Igy meg adja magat, hogy taposom, es probalom tartani a tempot, amit meghataroztam indulas utan, vagy menet kozben.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák