Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Tin #283485 üzenetére

    Nekem az összes sisakom online lett vásárolva, nem lőttem mellé egyszer sem. Sokak szerint cipőt sem szabad rendelni, de ha a helyi boltban szűkös a kínálat és drágábbak is... :N . A listádból személy szerint én a:

    - Rudyt nem merném megvenni (ezért pár Rudy fan keresztre fog feszíteni), mert egy haveromon egy kisebb eséssel az újszerű Rudy olyan apró darabokra tört, hogy csak néztem :U . Még jó, hogy nem esett nagyobbat, mert akkor már nem védte volna meg.
    - A két Giro szerintem jó lehet, ha tetszik a design, elméletileg jól szellőznek és a Syntax 5 csillagot kapott a virginia tech teszten.
    - A Lazer általában nagyon jó sisakokat gyárt, de ez pont nem a legjobban sikerült széria és rondának is tűnik. A keretedért én amúgy valszeg egy Lazer Strada KinetiCore-t vennék, 5 csillagos virginia tech eredmény, agyrázkódás elleni védelem, elvileg jó szellőzés, egyedi tárcsa. Bike24-en pl. tucatnyi szín van belőle. A linkelt oldalon amúgy sem tűnik nagy eresztésnek a kínálat.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák