Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedy007

    őstag

    válasz MPowerPH #280280 üzenetére

    Ezen gondolkodtam én is sokan vannak akik szezonálisan használják a kerékpárjukat és jó ha egy szezonban mennek ennyit kb. Nálam ez 1.5-2 hét napi 10-15km-t hajtok bele átlagosan. 30-ra kisebb lejtő vagy hátszélel szoktam gyorsulni egyik se nagyon van tartósan a 25-t tudom tartani. Hát nem tudom én szerintem a V-Féket jobb adagolni érzem/érzed hogy hol van a fogás pont a hidraulikus esetén maximum ez csak akkor van ha tökig húzod a kart és azért van ez mert "folyadékot" nyomsz össze ,olvastam olyat is hogy hidraulikus rendszert sosem tudod 100%-san ki légteleníteni amiatt mert melegszik a tárcsa és a betét ezáltal a hőt át adja a hidraulika folyadéknak ez főleg az ásványira vonatkozik ami elég gyorsan tud melegedni és gáz buborékok keletkeznek ezáltal levegősödik. És igen szeretnék fejre állni vele meg szoktam hogy állandóan az első féket használom amiatt mert a V-Fék rendszer esetén akár hogy állítod be a féket mindig felemásan fognak értem ezalatt hogy az első mindig határozottan fog a hátsóról ezt nem mondhatod el igazán. Így most adok egy hónapnyi esélyt a jelenlegi setupnak és ha utána se bírom megszokni a dolgot akkor veszek előre 180-s tárcsát vélhetőleg ezzel már élérem azt vagy esetleg megközelítem azt a szintet amit megszoktam

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák