Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #278575 üzenetére

    ..a régi szerelmét keresi ebben is, de majd kigyógyul belőle. Ha tényleg komolyan gondolja a kerékpározást akkor annyit változik az ember, hogy azonos terepen is csoda ha ugyanazok az áttételek lesznek jók x idő után is. Erősödsz, vagy éppen gyengülsz, változik a csapásszám, változhat a súlyod stb-stb, tehát mugliság bizonyos sorokhoz, sebességekhez vakon ragaszkodni, sőt, minden sorcsere alkalmával elemezni kellene melyik sebességeket "cipelted" magaddal x ezek kilométeren át és melyek hiányoztak esetlegesen majd úgy dönteni merre is indulj. Én gyakran direkt vettem kissé más kiosztású sort mintegy bővítve látóköröm. Zasszonyt évek óta próbálom meggyőzni elég neki egy tányér előre, vagy így 2x-es hajtással hátul sem kellene erőltetni a kvázi újan kukázott 11,12-t, de nincs kinek beszélni. :(

    #278576
    RexpecT...faxa a Rose akciója! :DDD :DDD :DDD...amúgy a rózák nem jönnek be nekem, így Radon, vagy Deca...innen talán a Radon.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák