Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #263074 üzenetére

    Nekem is csinálja néha, pedig próbáltam az autopause-t először 4 km/h, majd 3.5, 3, 2,5 melyeknél még mindig le-leállt, mígnem utánaolvastam valahol és 0,2km/h-ra állítottam, vagyis csak akkor áll le ha teljesen megállok. Még így is leáll néha ha nagyon lassan megyek erdőben, de pillanatokon belül vissza is indul nekem is. Még olyan volt vagy 2x, hogy menet közben kiugrik a save activity képernyőre, mintha leállítottam volna, de ha continue-ra viszem és rányomok, szerencsére ott folytatja ahol abbahagyta. :F

    #263075.LnB...nem voltam én mindig ekkora bringás, volt egy női vázas (!) hátul 26, elől 29"-os kerékkel "megáldott kontrafékes "egykerekezőm", melynek úgy hajtóműtengely-hajtókar kapcsolata, mint villanyak-stucni (akkor még pipa volt a neve :DDD )-1/2"-os horganyzott vízcsőből hidegen hajlított kormány kapcsolata össze volt hegesztve kotyogás ellen, majd egy használt, egy havi fizetésbe fájó félverseny országútim, aztán ez, meg ez a mostani előtt...és ennyi. Korábbiakról, meg a legelsőről mellyel megtanultam (valami ilyen) persze nincs fotó, akkor még az volt a menő akinek volt egyáltalán fényképezőgépe. :U De ilyen "Garminom" viszont még volt. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák