Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #244981 üzenetére

    Nem sok az szerintem, én próbáltam 66 fokost és rendben volt, nyeregcső szögből meg nekem nagyon hiányzik egy legalább 75 fokos, nagyon meredek mászáskor sokkal előrébb szeretnék csúszni, mint amennyire a jelenlegi bringámon lehet. De nyilván minden igény és ízlés kérdése :K . A Cannondale nekem úgy tűnik, hogy úgy könnyű versenygép, hogy közben kényelmes is, "kompatibilis" a geoja modern DH szerű xc pályákkal, ami laikus szemszögből annyit jelenthet, hogy a szokásos déhán picivel magabiztosabban ereszted el a féket :D . Ami még tetszik, hogy annak ellenére, hogy versenygép, a geoja nem olyan elborult hasalós, mint egy hasonlóan úttörő BMC Twostroke váznak, jól látszik, hogy a viszonylag konzervatív geós Cube bringához képest sincs olyan alacsonyan a kormány. Az első kerék viszont egy gumi mérettel előrébb van :DDD :

    Én ettől a bringától nem félnék a Twostroke-tól viszont igen, nagyon fura lehet rajta ülni.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák