Hirdetés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    addikt

    Probléma: Gyerek bringájának első teleszkópja csak nagy súlyra mozdul. A gyerek meg könnyű. Ezért szétszedtem hogy rendbe rakjam. Típus: RST First Air 24 (ennek egy régebbi változata, ami még felnifékes volt)

    Kérdéseim:

    1, Mennyire kell állítani a légnyomást? Ezt találtam, de ez 40 kilós gyerektől indul, az enyém meg kb. 27

    2, Kell ebbe valahova olaj?? Ebben a fórumban mintha arról diskurálnának hogy mennyi kell bele, de én nem látom hogy hol kellene ebben olajnak lennie.

    3, Az egyik oldalon a levegőtartály van. A másikon meg ez:

    A vékonyabb rúd mozog jobbra-balra a vastag csőben. Megforgatva kiderül, hogy a cső végén levő erősségállítót tekeri. A cső belsejében látok egy menetet. Mikor szétszedtem, nem volt más itt csak egy adag sárga zsír. Kellene ebbe tekerve lenne valaminek?

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák