Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz flash- #242538 üzenetére

    Nekem Ravemen PR1200 model van nekem. Nagyon szeretem, úgy gondolom egyik legjobb kerékpár lámpa - már aki országútizik , és városban is tolja. A nagy tesója a PR2400 egy igazi ágyú (szívesen vettem volna azt, de annak még nem csináltak ilyen "tartó konzolt gyárilag" amire belefekszik a lámpa így nem tudtam volna felszerelni úgy ahogy azt én akartam) - montira terepre is simán feltenném. Nem mellesleg ez 100 lumen-en 42 órát bír !
    De az enyém is kibír 21 órát 100 lumen-en. (fele annyi az ára)

    Azt szeretem benne, hogy pillanatok alatt le tudom venni, feltenni a computerrel együtt, és így nem kell a hidegben kint hagynom (aksija miatt ugye) hanem bevihetem a házba. Vagy ha épp lecsuknám a kerékpárt, csak lekapom és viszem magammal...szóval parktikus, eleve így akartam a lámpát megoldani nem pedig fixen sem pedig kormányon. Igaz, külön kiegészítők kellettek hozzá hogy így megcsináljam, de kivitelezhető. Egyébként pár szót a lámpáról, ennek is kellően elég fényereje van országúton, ha meg maxon használom több mint elég.

    Ilyen élőben egyébként ( a háttérzene az a videón van, épp szereltem és szólt :D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák