Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Sleek #238984 üzenetére

    Semmi, nekem olcsó kínai van, miután a Stan's elöregedett, a WTB szelep meg egyszerűen eltörött :D

    #238986 Dark Archon: ha autós kompresszor alatt a kis szivargyújtósra gondolsz, azzal nem fog menni, tartályos kell.
    Tűzoltó palackot ha újan veszed meg is olcsóbb, mint a booster, én facebook chaten írtam pár haveromnak, hogy nézzenek szét, van-e lejárt régi palackjuk és egyik rögtön jelentkezett is, hogy van neki kettő :D . Kiengedtem belőle a port, kicsavartam belőle azt a kis csavart, amit ki kell cserélni tömlő adapterre, vittem magammal a barkácsboltokba és összemértem mindennel amit találtam. Végül két adapterrel sikerült megoldani. De sajnos csak 750ml a palack, így gyakran 3-4-ik próbálkozásra sikerül rárobbantani a gumit a felnire, majd kicserélem nagyobbra, gondolom olyan 1.5L jó lenne.

    #238992 Hasaggymeg: ez nekem sem működött, csúszik vissza :(

    #238995 szimpláncsak: működni fog, az én szelepemen is ilyen a gumi. Csak arra kell figyelni, hogy a felni közepén a mélyedéssel párhuzamosan legyen a gumi, ne forogjon el.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák