Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #238018 üzenetére

    Gyanítom rákerülhetett valami minimális fékfolyadék a tárcsákra (bőségesen kentem, járattam majd töröltem a kerámia dugattyúk oldalait is vele) amit bár alkohollal utána letöröltem, valamicske hangyányi kevés, amennyit még a betét messze nem tudott magába szívni csak éppen a tárcsát koszolta, ott maradhatott a tárcsán, alkohollal szétkenve. :F Azt már nem volt nehéz ledolgozni róla, de hát az elején még ott volt, drasztikusan rontva a fékerőt...
    Ami a kormányt illeti még kissé kényelmetlenül szokatlan volt, anno 660-720mm ugyanakkora ugrás volt mint most a 720-780, ugyanakkor a korábbi váltásnál volt kis fennakadás itt-ott míg megszoktam. Most bár erdőben, keskeny, fák övezte ösvényen kezdtem, ilyen nem volt, csak a testtartás volt szokatlan...más különöset nem tapasztaltam a 2 óra alatt, így 1előre marad és majd eldöntöm nyesek-e belőle egyáltalán.

    #238021.LnB...a Cube nem igazán remekel kiegészítőkben, állítom a Kelly's is jobb ilyen szempontból. Van néhány jó terméke (pl. pumpa) de ez az első lámpa 120 lumenecskéjével és esetlen formájával nem tűnik annak. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák