Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanir

    veterán

    Üdv! Segítséget szeretnék kérni a hozzáértőktől. Bármiféle tanácsot/az ötleteimre kritikát örömmel veszek, mert eléggé laikus vagyok a témában.

    Adott egy KTM Strada CX országúti. Szeretném egy könnyű, stílusos egysebis városi cirkálóvá csonkítani (nem fixivé), lehetőleg ésszerű anyagi kereteken belül.
    Képek: [link]

    Triatlon-stílusú kormányon gondolkodtam, könyöklő nélkül (pl: [link] ).
    Nézegettem kormányvégbe szerelhető fékeket, viszont nem találtam hozzájuk olyan kormányt ami kompatibilis, illetve ezt eljátszottam fordítva is.
    Itt kérném az első segítséget, aki tud ajánlani kormány+kormányvégbe szerelhető fék kombót, annak nagyon megköszönném! Ha ez a megoldás nem életképes, akkor cyclocross fékkar is megfelelne.

    Part kettő, azaz a hajtás. Nézegettem egysebis hajtókarokat, ez megtetszett (árban is):
    [link]
    Ehhez viszont ha minden igaz kell monoblokk is, mivel nem négyszögletű a mostani. Ez az a téma, amihez abszolút teljesen nem értek. Ide is bármilyen tippet elfogadnék.

    Valamint ezeket lestem még:
    Kerékszett: [link]
    Szabadonfutó: [link]
    Ennyiért a kerékszett nagyon gagyi, vagy bírni fogja a városi körülményeket? Nem szoktam szadista módjára tekerni, kikerülöm a kátyúkat és a nagyobb/kikerülhetőbb úthibákat.

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák