Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz Hasaggymeg #232731 üzenetére

    jah hasonló, még van könyöklője is :) stimmel a szög emelés minden is
    ----
    ma végre felültem egy országútira, "nagy szó". Giant contend XL váz, hát basszus, ezen hogy lehet tekerni, rendesen feküdni kellett rajta. Nagyon nem bírnám, 1 perc alatt már a derekam éreztem hogy "fáj" kényelmetlen, dőlnöm kell hátra nyujtani. Viszont az ugye nem Endurance váz, hanem rendes agressziv geós (szerintem sok volt az az 585 felsőcső és 110 kormány stucni együtt(még felső fogásban is). Viszont néztem egy Giant gravel Revolt L-- es vázat, leengedett üléssel tetszett - nem volt rám állítva, de talán jobb volt, nem kellett annyira előrenyulnom egész testel (nem feküdtem annyira). Nagyon bejött az alsó fogás, teljesen tudnám élni :) jó lesz ez szerintem, csak jól kellesz eltalálni a vázt. Gravel lehet jobb választás lenne, tengelytáv is több, és háát talán picit a kormány is magasabban van, de az abszolválható. - viszont azon ugye a grx vagy milyen szériák futnak, meg más a hátsó sor is , nekem az feleslegesen sok(nagy emelkedőt kivéve), külső is cserés,....de maradok én sztem egy jó endurance váznál, azon olyan dolgok vannak ami országútra jók.
    Belegondoltam am hogy van hátul egy 11-32 sor, elől 50/34 es. hát, én anno a bükkben azért elég sokszor mentem elől a 26 os tányéron szóval , lehet nem bírnék vele oda felmászni 34 es elsővel...

Új hozzászólás Aktív témák