Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz jazzkifli #231177 üzenetére

    az a baj hogy ezek a számozások hogy 54,56,stb számomra semmitmondóak.
    nincs két egyforma geometria, lehet egyik bringán jó az 56 másikon az 54, valahol az effektiv felsőcsőhosszt adják meg ennek a számnak, valahol a nyeregvázcsövet,(bár geo táblába látod mindkettőt, de akkor meg az van hogy más a geo,stack,reach,stb, tehát megint csak nem tudsz két bringát emiatt összehasonlítani) aztán lehet elmész kipróbálsz egy kisebbet és jó lesz mert sokkal hosszabb stucni van rajta mint a "standard" de még a hajlékonyságod is befolyásolja. menj, teszteld, aztán nagyjából legalább be tudod lőni milyen.
    én mikor vettem 1 éve az outit akkor nagy volt most meg már épp hogy nem kicsi mert ráedzőttem.hiába mentem vele vásárlás előtt, akkor arra az 5 percre persze hogy szuper volt, aztán egy ideig kellett a 80as stucni, most meg már a gyári 100as után gondolkodom a 110-esben fene se tudja, állitólag a specinek elbaszott a geo-ja kezdem megérteni mire gondoltak :) ami inkább zavar trekking után az a kicsi wheelbse, olyan rövid a bringa nekem, nem a kormány távra gondolok it hanem az effektiv hosszra (a hátsó keréktől az elsőkerékig) nem ad olyan nagy stabilitást, azt mondják ez a jó mert merevebb, fene se tudja, én lejtőn nem érzem azt a stabil érzést, nem tudom mi kellene ahhoz hogy lejtőn 50 felett is úgy érezzem mint egy trekkingen vagy hasonlóan, de valószinű ez a baj hogy ezt az érzést keresem, hát ettől elmarad az outi, eléggé ingatag nekem nagy sebességnél, hát majd még pár év és megszokom vagy még 88ról fogynom kéne 60kg-ra vagy csak kipróbálok egy 56-ost :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák