Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Runner_fxr #229483 üzenetére

    Pont ezt mondom, hogy van, ahol muszáj, hogy együttműködjön, ez pont a hosszú távú triatlon (iron man).

    Szerintem magánember szintjén kerékpársportban, futásban nincs amúgy cuccozas. Értelme sem nagyon lenne. Gyúráshoz meg én nem értek. Az biztos, hogy én nem szedtem semmit, de azt láttam, hogy fórumokon durván megy a vegyészkedés. Egy-két évig csináltam, de csak olyan kövér srác a konditeremben szinten, aztán átálltam a futásra. Mellette ment még egy darabig otthon, de egyre kevesebb lelkesedéssel. Mostanra a fekvőtámaszok maradtak, meg a melóban az emelgetések.

    De pont azt mondom, hogy hétköznapi szinten olyan mindegy, mit sportolsz, nyugodtan lehet keverni a kettőt, akkor is, ha komolyan veszed, profik meg úgyis keverni fogják, nehogy azt hidd, hogy profi hosszútav-futóknak csak futóedzéseik vannak, ugyanúgy tolják a core edzéseket, meg a saját testsúlyozást, rengeteget fejleszt rajtuk. Ugyanígy a testépítő sem fog lófaszt sem elérni megfelelő kardió nélkül, hiába szeretik kihagyni. ;]

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák