Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz 6030D #221597 üzenetére

    Igaz lehet, bár bringával nem lehet oly gyorsan irányt váltani,(mindenkinek) szerintem.
    Egyébiránt teljesen elcseszett dolog a körúti bringasáv. Egyszer mentem ott a nyáron, de többet soha. Vissza kellene csak adni az autósoknak,mert most autóval is gáz és bringával is.
    Miért is? Lásd a balesetet. És ilyen hasonlóan velem is majd megtörtént, mert az autós kénytelen keresztezni a bringasávot ha jobbra kell kanyarodnia és hát mindig akad egy, akinek eszébe sem jut a bringasávon közlekedő.(még egyértelműbb helyem sem).
    Azon túl sokan nem tudunk abban a tempóban haladni, hogy végig tele zöldön hasítson, és
    mindig a "szaros" lámpánál megállni, elindulni, idő és energia és nem kevés lámpa van.
    Gyanítom ezért is mentek át a piroson(persze tilos). Nem értem miért nem a környező mellékutcákba terelik a biciklit, kisebb és jóval lassabb ott az autós forgalom is.
    Lehet bringával sem lehet ott tempózni, mert hát ott is vannak kereszteződések, gyalogosok, akár szűk hely, de nem kell mindenhol tempózni, arra ott az országút, versenypálya stb..
    Akik kitalálták a körúti bringasávot talán soha nem ültek biciklin,(max mezőn, falun) mint ahogy azok sem, akik "macskakövet" rakattak le a bringautakra... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák