Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz evo87 #214819 üzenetére

    Haverom ugyanennyit teker évente és nemrég cserélte a teleszkópot levegősre, stucnit rövidebbre, kormányt szélesebbre, új gumik, stb., ráköltötte a bringa árát még egyszer és szvsz megérte. Szerintem majdnem mindegy mennyit tekersz, inkább nézd úgy a dolgot, hogy a váltó teszi a dolgát rendesen? Korlátoz bármiben? Amíg működik és nem zavar, én rajta hagynám, az első váltó úgysem egy bonyolult szerkezet. A középcsapágyat-hajtókart meg megéri integráltra cserélni, ha tönkrement-elkopott a jelenlegi :D . Amíg működik, addig lehet hajtani ezt is, amikor szétkopott, adja magát, hogy jobbra cseréld, ma már a belépő hajtókarok is integráltak.

    MPowerPH: annyiszor olvastam itt, hogy a pedál tönkreteszi a cipőt és én máig nem igazán értem, mert nálam egyetlen egy cipőnek karcolta szét, de amire tönkreteszi a talpát, amúgy is tönkremegy a cipő felső része is, szal kb. tökmindegy. A platform pedál cipők meg gondolom úgy vannak kitalálva, hogy bírják, hisz erre valók. Szal én emiatt 1000% nem mondanék le a tapadásról, teljesen más világ, amikor egy harapós pedálon rendesen tapad a cipő talpa. Ha a lehető legolcsóbban szeretnéd megúszni, akkor pl. a HT PA12A is jó cucc, már többünknek bevált a topikban, nekem is ilyen volt az spd előtt. A HT féle műanyag kompozittól nem kell félni, meg merem kockáztatni, hogy strapabíróbb anyag, mint egy alsó polcos fém.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák