Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz planbmokus #199084 üzenetére

    Sokan használják xc-n ezt a kombót így, szerintem nincs baj vele, csak nem poros terepre való. Hátra amúgy is gyorsabb kell, mint előre szerintem.
    Ezek szerint a gyorsabb gumik jobban bejöttek neked porban, mint az agresszívek? Van egy Maxxis szettem (Forekaster, Rekon), lehet valamikor ki kéne próbáljam nyáron is száraz poros terepen, csak épp elfogyott a tejem :D . Sárban, ősszel, télen nagyon utáltam a Maxxisokat. Tesztekben is írják a Maxxis gumikról, amit gyűlölök bennük: nem érzem a csúszás határukat, nagyon kiszámíthatatlanul tapadnak és fékezéskor sodródnak. Schwalbe gumikhoz ezért ragaszkodtam eddig, tapadásban el tudok képzelni valamivel jobbat sárban is, de tökéletesen érzem a gumi határait-képességeit, sosem érnek kellemetlen meglepetések.

    velizare: outi gumit nem mernék kipróbálni xc-n :D

    ZolkoW: Szerintem az én bringámba max 2.3" megy bele.

    Én amúgy nem tengerpartra gondolok, hanem csak arra, amikor nyáron sokáig nem esik az eső és a nyomvájús utakon gyakran 2-3cm poros-apró laza köves réteg van. Kvára csúszik és kiszámíthatatlanul :D . Nálunk sajnos most is ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák