Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #196556 üzenetére

    Itt marha meleg van, tegnap olyan rosszul ment, hogy már azt gondoltam más sportot választok. :U Izzadtam, fáradtam, ösztönösen kerültem minden megerőltetőbb részt, továbbá úgy odacsaptam a hátsó kereket a felszántott lejtőn, hogy azt hittem kiszakad a helyéről, lehámoztam vagy 2 csipkebokrot könyökhajlatomban, majd végül jó megzúztam fékkaron pihenő mutató ujjamat egy letört, hegyes fa visszafelé meredő nyársában, annak ellenére, hogy jól tudtam ott van és kerülni kell le is, meg felfele is.😖 Szerencsére lefelé mered (meredt, mert utána hirtelen felindulásomban megkínlódtam vele és sikerült letörni), így "csak" 5-7 km/h sebességgel mászva akadt bele ujjam, de mivel az nem engedett egy mm-t sem (vastag, 2 combomnyi, korábban a szél által letört fa hegyes nyársa mely beszúrt a mutató és nagyujjam közé) úgy felnyársalta ujjam, hogy megállított. ...most éppen dagadt, sebes, zúzott és fáj. :O Mindenhova járműakadályokat tettek ami miatt most már kevesebben bringáznak itt, ami jó, de így tiszta dzsumbuj kezd lenni az egész. :U A tipikus be careful what you wish for. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák