Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Jorus #1805 üzenetére

    ezzel már találkoztam én is.
    hidd el, hogy van aki a vázrepedést felületi karcnak nézi.

    más:
    ez jó lehet ennyiért?
    más 2:
    országúti ultegrában fékpofát cseréltem. most valamiért az első fék bal oldali fékkarján a fékpofa nem fekszik fel rendesen a felnire amikor húzom a féket.
    lehet ezt valami módon orvosolni?
    megmértem tolómérővel a másikat amit lecseréltem, azon talán 0.1 mm eltérés van az eleje-hátulja mögött.
    ötlet?

    írok egy sztorit is, szerintem lasali sem b.szott még ilyet :D
    lementem helyi bringaboltba, dumálok a tulajjal, azt mondja, hogy képzeljem el, bejött ma egy arc a boltba, és hajtókart akart cserélni.
    kérdezi a tulaj, hogy hol a bringa?
    -hát, mivel robogóval jöttem, nem tudtam elhozni a bringát, de itt a kérdéses rész.
    erre az arc elővette a táskájából a vázból kivágott komplett hajtóművet... az ipse flexel kivágta a vázból a hajtást 5-5 centi ráhagyással, hogy vissza tudja majd hegeszteni... ÉRTED? :DDDDDDDD
    tulaj mondja az arcnak, hogy azért gumis satuba befogom, hogy ne sértse meg a festést jó? :DDD :DDD

    másik madár levitt egy bianchi carbon országútit.
    mondja, hogy kellene bele előre még egy lánctányér, mert a többiek montival otthagyják dombnak felfele... meg hátulra is jó lenne egy több fogas koszorú.
    kérdeztem, hogy miért nem mondta a tulajnak, hogy gyúrni kellene lábra, nem szétkúrni a bicajt...
    idióta barmok márpedig vannak...

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák