Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz parandroid #184421 üzenetére

    Lehet azért nem értetek egyet, mert keveritek a terepet az aszfaltal és xc-t az outival. Meg gyakran úgy írjátok le, hogy 1.5 bar-on tekerek, mintha az már lapos gumikat jelentene. Mtb 1.5 bar nem ugyanaz, mint outi 1.5 bar, outival másfél báron nem jutsz messzire, mtb-n teljesen jó ha 60 kiló vagy, mint én. Nekem is Lezyne pumpám van, csak HV verzió és 2 bar fölött mtb gumin vért izzadok vele, 2.5 bar-ra lehet fel sem tudnám nyomni. Ez nem jelenti azt, hogy outi gumiba nem tudnék többet pumpálni a HP verzióval. A múltkor lepődtem meg, amikor a szomszéd néni városi bringáján a virsli gumikat fel kellett pumpálnom, megszoktam, hogy mtb-n 2 bar fölött már kőkemény, az meg 6 bar körül volt hasonló. Az elején még megpöcögtettem a nyomásmérő órát nem-e azzal van baj :DDD .

    Ringman: ha ennek a nyomásmérőjét nézted, az kamu, haveromnak is ilyen van, amikor 3 bar körüli nyomást mutatott, kiderült, hogy 1.3 környékén volt :D .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák