Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz 6030D #159397 üzenetére

    Egge, hogy a 0 és a 100-as pedálfordulat között nincs semmi :D
    A legvégén azért, ahol a pulzus is felkúszott 180 közelébe, ott 50-60 körüli volt a pedálcsapásszám.
    Egyébként megint azt hittem, hogy rekord lesz magamhoz képest az utolsó emelkedő (~100m/3km) , de csak második legjobb idő sikerült. Azért furcsállom, mert bő fél kilóval könnyebb most a bicikli, és elég nagy részén kiállva gyötörtem a pedált. Igaz, hogy mire odáig elérek, már elég sok kimegy belőlem, annak ellenére, hogy szinte végig 120 alatti volt a pulzus, de ez a mókuskerekezés... :)) Elmentem munkába 36:18-cal, és magam sem arra számítottam, hogy este rendelek -a 4 dugattyús fék helyett, ami a trail bicóra ment volna- egy fékváltókar szettet a gravelre. Előtte voltam már szokásos körömön ezzel, meg 36:17-tel is. Az erősebb még lehet hogy jobban működött volna, de totál kiakasztott, hogy síkon nem haladok, csak 23-mal... meg enyhe lejtőn, ami majdnem vízszintes. Szóval most megint dobozba kerül az 1x1 egy jó időre, aztán gondolom megint előveszem, amikor szivatni akarom magam. Mellesleg városon belül, legalábbis egy olyanon belül, mint Fehérvár, egész jól működhetne.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák