Hirdetés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • IMIIKE1998

    őstag

    válasz cdl #159344 üzenetére

    Általában 2 órát.
    Yahhher: :D
    itouchfan:
    - pulzusmérőt használsz?-nem
    - a tekeréseid után mennyire érzed magad fáradtnak, mennyire érzed azt, hogy kihajtottad magad és mindent beleadtál? (szubjektív fáradási skála/Borg skála/RPE: 1-10-ig 1 a szinte el sem fáradt, a 10 a max effort, amikor mindent kiadsz magadból). Ha így végiggondolod, 1-10-ig hányasokat adnál magadnak a ride-ok után? 7
    Általában nagyon ki szoktam magam hajtani, ha nem is minden nap, de minden 2. nap. Nagy ritkán van, hogy "erőre kapok" és akkor jól megy, viszont legtöbbször nagyon nehezen melegszem be és hiába próbálom, sokszor jóval gyengébb vagyok, mint 2 héttel azelőtt.

    maximilian4: Igen, az mert, reggel fáj, napközben jobb, de bringázásnál pár perc alatt érezhető megint, hogy fáj.(Ami lassan enyhül.) Az a baj, hogy nyújtani nem szoktam.(Sok különbséget nem érzek, akkor is hasonló "tüneteim" vannak, ha nyújtogatok.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák