Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #130217 üzenetére

    Mondasz valamit,ezen a merev kiszorításán nem is gondolkodtam.Ugyanakkor továbbgondolva meglehet a napelemes,elektronikus váltós és rugózásos,szenzorokkal telepakolt íbájké a jövő évtized,hisz ez a szükségszerű következő lépés...de az már majd neked is sok lesz úgy 15-20 év múlva,egy a gyerekeddel egyidős kerékpárossal folytatott eszmecseréd során. Mindenkit átlép egyszer a technika,amikor úgy érzi már nem tetszik neki az új,fura a fejlesztés,idegen a forma és nem szeretné tovább követni a trendet,helyette inkább ragaszkodik a régihez,megszokotthoz.Engem is lenyűgöz a technika fejlődése,de úgy gondolom jobb ha Brain egyelőre csak a koponyámban van,még ha az annyira könnyűvé is teszi a mászást. :DDD

    (#130244) gabro0...ez miből van,gyémántból,hogy "the only tire you'll ver need" :U

    (#130212) xy.zsolt...szerintem túlreagálod.Értem én,hogy szeretted volna a gyári dobozt,de a szerződés azt nem tartalmazza,hanem csak a kerékpár sértetlen leszállítását.Amúgy is kibontják a boltban,megnézegetik,esetleg valamilyen szinten összerakják,így nem te vagy az első aki a gyár után kibontja,továbbá nem vagyok biztos abban,hogy az a csomagolás rosszabb lenne mint a gyári,sőt.Én egyszer vásároltam így Superiort az e-biketól,ami elmondásuk szerint Csehországból jött,de a doboza (gondolom az ottani gyár által szintén gyártott) Rock Machine volt...aztán kerülgettem egy ideig azt az ágyméretű kartondobozt,amíg végre elvittem a kukába. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák