Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #120920 üzenetére

    Én nem hinném, hogy szégyellned kéne a teljesítményed, sőt... gondolom gyakran bringázol, terepen, még télen is nyomod, az már valami, sok bringásnak az ősz jelenti a szezon végét... a strava-n gondolom nem csak versenyszelleműek vannak és én kimondottan hasznosnak találom, hogy egy helyen összesítve látom minden adatomat. Amióta megvan a bringám 3 darab km órám volt és amikor lecseréltem őket, sajnos az összes adat odalett, mert eddig nem strava-ztam.
    Leszállni azt nem igazán szoktam ha vért izzadok sem, csak akkor, ha már a hátamon kell cipelni a bringát, de a 6-7km/h hosszú, kemény emelkedőn számomra csak álom, Somlyón is örvendek, hogy végre 5km/h-val sikerül kimászni úgy, hogy nem dobom ki a tüdőm :DDD , tavaly ott még le kellett szállnom félúton. Amúgy meg szerintem nem csak az átlagsebesség számít, hanem az is, hogy menyit tekersz és mekkora szintkülönbséget mászol meg, nekem pl. hiába hótgyenge az átlagsebességem és hiába tekerek gyakran csak 15km köröket, biztos vagyok benne, hogy jövőben év végére a megmászott szintkülönbségem gyilkos lesz :D :P . Idén már sajnos nem derül ki, hogy mennyit tekertem, mert csak most kezdtem stravazni...

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák